STRONA GŁÓWNAO FIRMIEKONTAKT

Rolą Autoryzowanego Partnera InsERT jest opieka nad regionalną siecią Partnerów. API jest odpowiedzialny za nawiązywanie kontaktów i wsparcie firm zainteresowanych współpracą w zakresie dystrybucji programów Insertu.
warunki współpracy


Moduły dodatkowe do programów DOS

Są to programy dołączane do systemów DOS produkowanych przez InsERT i stające się dodatkowymi pozycjami w menu. Wykonują operacje jakich nie realizują standardowe wersje programów. Mogą to być specjalne analizy, wydruki, zestawienia, a także np. raporty przesyłane do lub z innych systemów.

Przy każdym opisie podano nazwę programu, do którego jest przeznaczone dane zestawienie i cenę netto. Jeśli nie zaznaczono inaczej Subiekt 4 oznacza także Subiekta 4 Plus/Mega, a Subiekt 5 także Subiekta 5 Euro.

Eksport dokumentów z Subiekta 4 do Rachmistrza GT i Rewizora GT  Subiekt 4300,-
Zestawienie pozwala na eksport danych z Subiekta 4 w formacie zrozumiałym dla aktualnie dostępnych programów księgowych firmy InsERT (EDI++), takich jak Rachmistrz GT i Rewizor GT. Eksportowane są dokumenty obrotowe sprzedaży i zakupu oraz kasowe (KP/KW). Zaznacza dokumenty w S4 jako wyeksportowane (powtórny eksport możliwy).
 opis w formacie pdfwersja demo

Eksport dokumentów sprzedaży/zakupu do KP i KH (CDN) Subiekt 4, Subiekt 5Euro600,-
Zestawienie pozwala na eksport dokumentów sprzedaży (FS, KFS, PI, ZW) i zakupu (FZ, KFZ) do programów Księga Handlowa (KH) i Księga Podatkowa (KP) produkcji ComARCH. Parametry: okres, rodzaj dokumentów, magazyn, grupa (rejestr VAT) w programie docelowym. Zaznacza dokumenty w S4 jako wyeksportowane (tylko w S4, powtórny eksport możliwy), obsługuje opakowania zwrotne i transakcje unijne (tylko S5Euro).
Subiekt 5 Euro:opis w formacie pdfwersja demo
Subiekt 4:opis w formacie pdfwersja demo

Uzgadnianie kontrahentów oraz eksport dokumentów kasowych do KP i KH Subiekt 4, Subiekt 5Euro200,-
Uzupełnienie modułu eksportu dokumentów sprzedaży i zakupu. Pozwala na eksport dokumentów kasowych i uzgadnianie kontrahentów przy odbiorze danych w programie KH. Sprzedawane tylko razem z modułem eksportu dokumentów obrotowych.
 opis w formacie pdf

demo brak 


Zawartość niniejszego serwisu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.
 
 


Strona główna | O firmie | Kontakt
Copyright © 2008 design by Creative Partners