STRONA GŁÓWNAO FIRMIEKONTAKT
Rolą Autoryzowanego Partnera InsERT jest opieka nad regionalną siecią Partnerów. API jest odpowiedzialny za nawiązywanie kontaktów i wsparcie firm zainteresowanych współpracą w zakresie dystrybucji programów Insertu.
warunki współpracy


Analityk - system wspomagania decyzji

analitykAnalityk to to system wspomagania decyzji, który opiera się na najnowszych technologiach związanych z hurtowniami danych (Microsoft SQL Server 2000, usługi OLAP). Program tworzy nowoczesne, szybkie i elastyczne analizy danych zgromadzonych w systemach firmy InsERT.


Analityk jest programem, który współpracuje z następującymi systemami firmy InsERT:
 • Subiekt GT;
 • Subiekt 5 Euro, Subiekt 5;
 • Subiekt 4 (Mega/Plus);
 • Subiekt dla Windows;
 • Rewizor GT
 • Rewizor 3 Euro, Rewizor 3
 • Rewizor 2
 • Rewizor dla Windows;

Zestawienia:
Wygenerowane przez Analityka zestawienia prezentowane są w arkuszu kalkulacyjnym (Microsoft Excel 2000 lub nowszy) w postaci interaktywnych wielowymiarowych tabel i wykresów. Posługiwanie się nimi jest bardzo łatwe i intuicyjne. Użytkownik za pomocą myszki przemieszcza wybrane kategorie danych w odpowiednie obszary tabeli przestawnej.

Stworzone w Analityku zestawienia pozwolą m.in. porównywać dane pochodzące z kilku okresów działalności gospodarczej lub z różnych miejsc. Informacje te ułatwiają interpretację sytuacji podmiotu gospodarczego. Program umożliwia analizę obszernych zbiorów danych. Dzięki najnowszym technologiom hurtowni danych analiza oraz tworzenie kolejnych zestawień przebiega niezwykle szybko.


Program Analityk składa się trzech modułów:

Moduł HURTOWNIA pozwala na przeniesienie danych z systemów firmy InsERT do hurtowni danych. Dzięki modułowi możliwe jest zarządzanie stworzonymi przez użytkownika hurtowniami (usunięcie, aktualizacja danych w hurtowni).

Moduł ANALITYK umożliwia pobieranie danych ze stworzonych hurtowni danych. Dane te można grupować w różnego rodzaju zestawienia. Program dostarcza gotowe definicje zestawień dotyczące takich obszarów, jak sprzedaż, zakupy, kasa i bank, magazyny czy księga handlowa, np.: Sprzedaż wg magazynów i kategorii, Zakup wg firm i towarów, Przychody finansów. Każdy użytkownik w prosty i szybki sposób może z nich skorzystać. Istnieje także możliwość powielania definicji zestawień i tworzenia nowych.

Moduł ADMINISTRACJA jest modułem pomocniczym, w którym można ustalić parametry pracy z programem Analityk takie, jak: nazwa serwera, hasło i nazwa użytkownika.


Dane techniczne
 • wykorzystane bazy danych: MS SQL Server 2000 oraz MS SQL Server 2005. W pakiecie znajduje się Microsoft SQL Server w dwóch wersjach: MSDE (Microsoft SQL Server 2000 Desktop Engine i Microsoft SQL Server 2005 Express Edition;
 • dostęp do baz Foxpro 2.6 i MS Access 97 poprzez sterowniki OLEDB;
 • minimalne wymagania systemowe dla Analityka: komputer z procesorem Pentium 166 MHz (zalecane 200 MHz), 32 MB pamięci RAM, system operacyjny MS Windows 98Me, NT 4.0, 2000, XP lub Vista, Microsoft Excel 2000 lub nowszy, około 20 MB wolnego miejsca na dysku twardym (oraz miejsce na stworzone zestawienia), zalecane: karta graficzna z rozdzielczością 800x600 lub wyższą, napęd CD-ROM i mysz. Uwaga - dla systemów operacyjnych nowszych niż MS Windows 98 i przy wykorzystaniu MS SQL Server 2005 wymagania są odpowiednio wyższe.

Cena w zł (netto, bez VAT):
800,-cena normalna (licencja na 1 stanowisko)

Zawartość niniejszego serwisu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.
 
 


Strona główna | O firmie | Kontakt
Copyright © 2008 design by Creative Partners