STRONA GŁÓWNAO FIRMIEKONTAKT

Rolą Autoryzowanego Partnera InsERT jest opieka nad regionalną siecią Partnerów. API jest odpowiedzialny za nawiązywanie kontaktów i wsparcie firm zainteresowanych współpracą w zakresie dystrybucji programów Insertu.
warunki współpracy


Prawo, leksykony

Multimedialne szkolenia biznesowe, w nowoczesnej formie, do wykorzystania w dowolnym czasie i miejscu. Dostępne na płycie CD lub online, za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

 e-Prawnik 2.0: Umowy i pisma dla Twojej firmy  

e-Prawnik 2.0: Umowy i pisma dla Twojej firmy  określa prawa i obowiązki pracowników i pracodawców wynikających z prawa pracy. Jest niezbędny m.in. przy określaniu warunków zatrudniania i zwalniania pracowników, ustalaniu wynagrodzeń, czasu pracy, urlopów, a także w rozwiązywaniu sporów wynikłych ze stosunku pracy.
Dzięki wygodnej, elektronicznej formie możliwe jest szybkie przeglądanie informacji zawartych w ustawie. Wbudowana wyszukiwarka pozwala natychmiast dotrzeć do potrzebnych fragmentów. Informacje można łatwo eksportować i drukować.

Konsultacja prawna: Mateusz Pietraszewski  


Cena szkolenia: 89,- zł netto Kliknij tutaj by zamówić

 Kodeks pracy  

Kodeks pracy  to podręcznik zarówno dla tych, którzy nie mieli dotąd styczności z tematyką kadrowo-płacową, jak i dla osób chcących utrwalić lub uaktualnić swoją wiedzę. Kompleksowo omówiono w nim zagadnienia związane z przyjęciem pracownika, przebiegiem zatrudnienia i rozwiązaniem stosunku pracy. Przedstawiono obowiązki pracodawcy wynikające z przepisów prawa pracy oraz ustaw dotyczących ubezpieczeń, podatków itd. Informacje zawarte w szkoleniu przekazane są w przystępny sposób i w wygodnej, nowoczesnej formie, z licznymi przykładami i filmami pomagającymi lepiej zrozumieć i przyswoić materiał.

Stan prawny na dzień 1 stycznia 2012 

 

Cena szkolenia: 79,- zł netto Kliknij tutaj by zamówić

 Polska Klasyfikacja Wyrobów i Usług  

Polska Klasyfikacja Wyrobów i Usług   to pełna baza danych na temat towarów występujących w obrocie gospodarczym na terenie Polski. Leksykon zawiera zestawienie towarów z odpowiednio przypisanymi kodami według obowiązującej klasyfikacji PKWiU z 2008 roku oraz stawkami VAT obowiązującymi od 1 stycznia 2011 rok.

Program posiada wbudowaną wyszukiwarkę kodów, pozwalającą na odnalezienie numeru PKWiU dla wybranego towaru lub usługi. Prezentowane dane można w łatwy sposób drukować i eksportować. 

 

Cena szkolenia: 79,- zł netto Kliknij tutaj by zamówić


 

W dostępie online licencja zezwala na korzystanie ze szkolenia jednemu użytkownikowi zarejestrowanemu w Akademii InsERT.

W przypadku szkoleń na CD, licencja umożliwia korzystanie ze szkolenia jednej osobie na jednym stanowisku komputerowym.


Zawartość niniejszego serwisu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.
 
 


Strona główna | O firmie | Kontakt
Copyright © 2008 design by Creative Partners