STRONA GŁÓWNAO FIRMIEKONTAKT

Rolą Autoryzowanego Partnera InsERT jest opieka nad regionalną siecią Partnerów. API jest odpowiedzialny za nawiązywanie kontaktów i wsparcie firm zainteresowanych współpracą w zakresie dystrybucji programów Insertu.
warunki współpracy


Rachunkowość, kadry i płace

Multimedialne szkolenia biznesowe, w nowoczesnej formie, do wykorzystania w dowolnym czasie i miejscu. Dostępne na płycie CD lub online, za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

 Rachunkowość bez tajemnic 

Rachunkowość bez tajemnic to bogaty zbiór informacji z zakresu rachunkowości finansowej. Kurs przeznaczony jest dla księgowych i pracowników biur rachunkowych, stanowi również doskonałe repetytorium dla uczniów i studentów kierunków ekonomicznych. Prosty język i atrakcyjna forma sprawiają, że z powodzeniem mogą z niego korzystać wszyscy, którzy chcą zdobyć lub utrwalić wiedzę z rachunkowości. W 13 lekcjach omówiono podstawowe zasady prowadzenia rachunkowości z uwzględnieniem regulacji krajowych i międzynarodowych. W lepszym zrozumieniu i przyswojeniu materiału pomagają filmy, a także liczne przykłady, tabele i wykresy. Zawarte w kursie ćwiczenia pozwalają natychmiast sprawdzić zdobytą wiedzę.


Cena szkolenia: 99,- zł netto Kliknij tutaj by zamówić

 Kadry i płace bez tajemnic 

Kadry i płace bez tajemnic to podręcznik zarówno dla tych, którzy nie mieli dotąd styczności z tematyką kadrowo-płacową, jak i dla osób chcących utrwalić lub uaktualnić swoją wiedzę. Kompleksowo omówiono w nim zagadnienia związane z przyjęciem pracownika, przebiegiem zatrudnienia i rozwiązaniem stosunku pracy. Przedstawiono obowiązki pracodawcy wynikające z przepisów prawa pracy oraz ustaw dotyczących ubezpieczeń, podatków itd. Informacje zawarte w szkoleniu przekazane są w przystępny sposób i w wygodnej, nowoczesnej formie, z licznymi przykładami i filmami pomagającymi lepiej zrozumieć i przyswoić materiał.

 

Cena szkolenia: 99,- zł netto Kliknij tutaj by zamówić


 

W dostępie online licencja zezwala na korzystanie ze szkolenia jednemu użytkownikowi zarejestrowanemu w Akademii InsERT.

W przypadku szkoleń na CD, licencja umożliwia korzystanie ze szkolenia jednej osobie na jednym stanowisku komputerowym.


Zawartość niniejszego serwisu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.
 
 


Strona główna | O firmie | Kontakt
Copyright © 2008 design by Creative Partners